Vitajte na webe plnom vášne

Chcete vedieť viac o tom ako zažiť skutočnú vášeň? Ste na správnom mieste! Vitajte na blogu, ktorý je venovaný nádhernému a ušľachtilému umeniu – tancu.

 

Vznik jedinečnej kampane

Kampaň Zaži skutočnú vášeň vznikla s cieľom podporiť značku Balet SND a ukázať verejnosti, aká je jej skutočná tvár. Aby sme túto tvár mohli komunikovať, museli sme ju najskôr spoznať.

Tímu SND sa podarilo osloviť popredných slovenských marketingových odborníkov, ktorí vytvorili jedinečnú kampaň. Spoločne na nej pracovali od prvého brainstormingu, návrhu identity, sloganu či grafiky, až po samotnú realizáciu.

Nová kampaň má zbúrať stereotypy, ktoré sa nad Baletom SND vznášajú. Jej cieľom je odhaliť tanečnú scénu na Slovensku. Aká vlastne je?

Pravá tvár Baletu SND

Vedeli ste, že:

  • náš baletný súbor tvorí približne 70 tanečníkov z 15 rôznych krajín sveta? Balet SND je bezhraničný,
  • tancujeme nielen klasické baletné predstavenia, ale aj moderné a pôvodné diela, ako je napríklad Nižinskij – Boh tanca? Balet SND je odvážny a nebojí sa skúšať nové veci,
  • sa v našich baletných predstaveniach riešia aj kontroverzné témy? Balet SND búra predsudky a otvára dvere všetkým priaznivcom nielen tanečného umenia.

Za týmto všetkým sa skrývajú skutoční ľudia: tanečníci, choreografi, tvorcovia kulís či kostýmov a mnohí ďalší. Za týmto všetkým je nielen drina, ale aj nadšenie a láska, ktorú do svojej práce všetci vkladajú.
A toto všetko sa skrýva za sloganom kampane Zaži skutočnú vášeň.

 

Zažívajte vášeň celé mesiace

Prečo sa oplatí na web zazivasen.sk vrátiť? Na blogu budú pravidelne pribúdať zaujímavé články: o tvorbe kostýmov a kulís, rozhovory s populárnymi osobnosťami, ktoré navštívili predstavenie, profily tanečníkov a mnoho ďalších pútavých tém.

Okrem toho sa s kampaňou stretnete v uliciach Bratislavy, ale predovšetkým na predstaveniach Baletu SND. Nikomu to nehovorte, ale táto sezóna, bude plná prekvapení 😉

Zaujal vás tento článok a chcete čítať viac?

Prihláste sa do newslettra

Zažite viac na našich predstaveniach
Zdieľať:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0
Júlia nie je v online marketingu nováčikom. V praxi sa pohybuje už viac ako 6 rokov. Začala s manažovaním SEO projektov, v súčasnosti je Managing Director online marketingovej agentúry VISIBILITY.
Veselá marketérka milujúca knihy, tanec a beh.
Júlia Micháleková

Managing Director, VISIBILITY

ODOBERAJTE NOVINKY

Vyplňte formulár na stránke gdpr.snd.sk a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra Baletu SND.

https://gdpr.snd.sk

Slovenské národné divadlo je štátna príspevková
organizácia Ministerstva kultúry SR.