Orfeus

FRAGILE & BALET SND

O predstavení

Jedinečné spojenie hudobnej vokálnej skupiny Fragile a Baletu SND sľubuje zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Balet Slovenského národného divadla, teleso s najdlhšou históriou a najrozsiahlejšou tvorbou na Slovensku, vstúpil do svojej 98. divadelnej sezóny s víziou zaradiť sa medzi významné európske scény. V úsilí pretaviť bohatstvo historického klasického odkazu, ako aj tradície slovenského baletu do aktuálnej formy 21. storočia, prezentuje umeleckú tvorbu v rámci širokého spektra tanečných estetík, ponúkajúc priestor predstaviteľom viacerých generácií choreografov a interpretov a pôvodnej tvorbe. V spolupráci s Tanečným konzervatóriom Evy Jaczovej a s Vysokou školou múzických umení objavuje nové talenty baletného umenia.

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Hoci sa v ich repertoári nájdu aj skladby velikánov akými sú Bach či Chopin, ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Účinkujú: Branislav Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavomír Košecký
Choreografia: Adrian Ducin, Igor Holováč, Glen Lambrecht, Reona Sato
Zbormajster: Branislav Kostka
Réžia: Igor Holováč

Účinkujú: Ilinca Ducin, Adrian Szelle, Klaudia Görözdös, Glen Lambrecht, Sakura Shojima, Isa Ichikawa, Chiaki Honda, Evgenii Korsakov, Seiru Nagahori, Marián Kuchár, Francisco Garcia, Helene Ziener, Anna Vágnerová, Katarína Kaanová, Luana Brunetti, Jean – Michel Reuter, Jonatan Lujan, Sumire Shojima

Zobraziť ceny vstupeniek
1.kategória 35 €
2.kategória 25 €
3.kategória 15 €
4.kategória 10 €

Fotogaléria

Zdieľať:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

ODOBERAJTE NOVINKY

Vyplňte formulár na stránke gdpr.snd.sk a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra Baletu SND.

https://gdpr.snd.sk