Vyberte stranu

Chýba vám vášeň? Zažite ju s abonentkou Baletu SND už v budúcej sezóne!

Chceli by ste spoznať krásu, ktorá berie dych, pozrieť sa za hranice hriechu alebo zažiť skutočnú vášeň? Objavte to s abonentným balíčkom Zaži vášeň s Baletom SND!

Nechajte sa očariť silnými emóciami, objavte dokonalosť ľudského tela, univerzalitu pohybu a staňte sa svedkami momentov, kedy sa romantika dokáže snúbiť s drsnosťou. Klasický, moderný, neoklasický, intenzívny, omamný, ale i nežne krehký – presne taký je abonentný balíček Zaži vášeň s Baletom SND, ktorého tvárou je tento rok talentovaný demisólista Viacheslav Kruť.

Doprajte si v novej divadelnej sezóne bohatú nádielku umenia bez slov, len v čírej esencii pohybu a príbehu. V balíčku, ponúkajúcom to najlepšie z Baletu SND, nájdete klenot romantického baletu Giselle, tanečnú drámu Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci, monumentálnu baletnú fresku Esmeralda, legendárne Labutie jazero, unikátnu fúziu vokálneho zoskupenia Fragile & Baletu SND, ale aj obľúbený titul plný napätia Korzár.

Čo získate zakúpením abonentky?

  • možnosť výberu obľúbeného miesta v hľadisku v tých najlepších kategóriách,
  • garanciu rezervácie rovnakého miesta na všetkých vašich predstaveniach,
  • úsporu oproti bežnej cene vstupeniek,
  • abonentka je prenosná, čiže ňou môžete potešiť aj svojich najbližších,
  • v prípade zmeny predstavenia vám bude ponúknutá adekvátna náhrada,
  • individuálny prístup vďaka vybranému pracovníkovi oddelenia predaja SND počas celého obdobia,
  • milú pozornosť vo forme Ročenky SND na sezónu 2018/2019.

Navyše, pokiaľ túžite zažiť neopakovateľnú atmosféru prvých premiér, v pestrej ponuke obľúbených abonentiek nechýba ani tento rok obľúbený balíček Premiéry opery a baletu. Ak chcete „ochutnať“ crème de la crème z novej tvorby Baletu a Opery SND, vidieť unikátne diela domácich i zahraničných režisérov a choreografov, tento balíček je pre vás ako stvorený!

Patríte k fanúšikom skvelých divadelných zážitkov a radi si užívate predstavenie z tých najlepších miest v sále? Zabezpečte si svoju abonentku ešte dnes a zažite s ňou to najlepšie, čo Balet SND ponúka!

Viac informácií o jednotlivých abonentných balíčkoch nájdete na stránke https://abonentka.snd.sk/.

Abonentky SND si môžete objednať prostredníctvom online formuláru tu, alebo osobne v pokladnici novej budovy SND. Predaj abonentiek potrvá do 31. 7. 2018. Pokiaľ máte otázky, sme Vám k dispozícii v pracovných dňoch na telefónnom čísle 02/204 72 296 alebo na e-maile abonentky@snd.sk.

Zaujal vás tento článok?

Zažite viac na našich predstaveniach
Zdieľať:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

ODOBERAJTE NOVINKY

Vyplňte formulár na stránke gdpr.snd.sk a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra Baletu SND.

https://gdpr.snd.sk