Všetci doma

Všetci doma

Keďže nám chýbate a SND vo svojej storočnej histórii tu bolo pre vás aj v neľahkých časoch, chceme, aby to tak bolo aj dnes, a preto vznikol projekt SND DOMA. Spojili sme svoje sily naprieč všetkými súbormi a pripravujeme pre vás, veríme, zaujímavý program.

Čítaj viac
Vášeň, dráma, dobrodružstvo a láska v balete Korzár

Vášeň, dráma, dobrodružstvo a láska v balete Korzár

Ak hľadáte v divadle kúzlo a milujete pirátsko-romantické príbehy, tak potom Korzár, ktorý Balet SND uvedie 30. januára 2020, je určený presne pre vás.

Čítaj viac
Cieľom je zosynchronizovať telo a myseľ

Cieľom je zosynchronizovať telo a myseľ

Marián Kuchar pôsobí v Balete SND už niekoľko sezón a vo svojom repertoári má účinkovanie takmer vo všetkých tituloch. Už takmer rok pôsobí popri tancovaní v Balete Slovenského národného divadla ako inštruktor cvičenia PortDeBras, ktorého základy vychádzajú práve z tanečného umenia.

Čítaj viac
Margaux Bortoluzzi

Margaux Bortoluzzi

Viete, že zbor Baletu SND tvorí viac než päťdesiat tanečníkov? Sú zmesou rôznych národností, škôl, mentalít a charakterov, odrážajúcich sa v tanečnom prejave. Ich jedinečnosť a zároveň schopnosť zladiť svoj krok s ostatnými a vytvoriť dokonalú súhru môžete obdivovať na každom baletnom predstavení. Najbližšie na premiére baletu Vasilija Medvedeva a Stanislava Feča Don Quijote. Na možnosť po prvý raz tancovať zborové tanec v balete Don Quijote sa teší aj Margaux Bortoluzzi. Ako vyzerá jej deň?

Čítaj viac

ODOBERAJTE NOVINKY

Vyplňte formulár na stránke gdpr.snd.sk a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra Baletu SND.

https://gdpr.snd.sk

Slovenské národné divadlo je štátna príspevková
organizácia Ministerstva kultúry SR.