Beatles go Baroque

Beatles go Baroque

Prvá premiéra 99. sezóny Baletu SND Beatles go Baroque bude spoločný dielom piatich choreografov - Reony Sato, Andreja Petroviča, Glena Lambrechta, Adriana Ducina a Igora Holováča. Spája ich hudba Beatles v barokovej úprave Petra Breinera, ktorý je aj autorom hudobného naštudovania s orchestrom Opery SND. Kostýmy sú z dielne Petra Čaneckého autorom scény je Milan Ferenčík.

Čítaj viac
Dvestopäťdesiaty prvý raz

Dvestopäťdesiaty prvý raz

V sobotu 20. októbra sa konala 250. repríza baletného muzikálu Snehulienka a sedem pretekárov. Ani my sme si rozprávku, na ktorej vyrástlo niekoľko generácií, nedali ujsť.

Čítaj viac
UNIKÁTNE MÓDNE DIVADLO ALEXANDRA McQUEENA

UNIKÁTNE MÓDNE DIVADLO ALEXANDRA McQUEENA

Po New Yorku je Bratislava druhým mestom, kde sa stal výklad obchodu galerijným priestorom pre originálne archívne modely výnimočného módneho návrhára Alexandra McQueena. Otvorenie výstavy Ateliér McQueen sprevádzalo unikátne vystúpenie tanečníkov Baletu SND, pripravené špeciálne pre túto výnimočnú udalosť.

Čítaj viac

Najčítanejšie

ZAHRANICAMI HRIECHU

BEATLES GO BAROQUE

Najbližší termín:
Pôvodný slovenský projekt, pod ktorý sa podpíše domáci tím tvorcov, predovšetkým renomovaný slovenský autor Peter Breiner a pätica choreografov najmä z radov Baletu SND.

Čítaj viac

ODOBERAJTE NOVINKY

Vyplňte formulár na stránke gdpr.snd.sk a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra Baletu SND.

https://gdpr.snd.sk